Pod Dziedzicem - wyciągi narciarskie w Gogołowie

BAR JAŚ

Każdy , kto podczas jazdy na nartach poczuje głód, może bez problemu skorzystać z usług BARU JAŚ, znajdującego się na szczycie wyciągów narciarskich.
Bar oferuje wyśmienite, proste  dania, a także tradycyjne, polskie przysmaki .  Bar czynny jest przez cały sezon zimowy. To doskonała propozycja dla tych, którzy nie chcą zbytnio oddalać się od stoku, a chcą zregenerować siły  Budynek baru jest najwyżej usytuowanym punktem widokowym na wierzchołku stoku. Stąd roztacza się wspaniały widok na okoliczne góry i wzniesienia, a przy dobrej przejrzystości powietrza na fragment TATR. Wystrój baru i jego otoczenia stanowią rzeźby drewniane, inspirowane sztuką ludową.

Restauracja TRZY SIOSTRY

Pensjonat Trzy Siostry - usytuowany jest na szycie Dziołu, obok Baru Jaś. Organizowane są w nim głównie wesela i przyjęcia okolicznościowe. W jego dolnej części ( wejście od strony stoku) znajduje się restauracja - winiarnia. Czynna jest w soboty niedziele i święta. Oferuje pyszną kawę, duży wybór herbat, smaczne domowe dania i ciasta. Można napić się zimnego lub grzanego piwa... oraz skosztować wina :)

FLORKÓWKA

W dolnej części stoku, tuż obok kasy usytuowana jest FLORKÓWKA budynek w stylu małego schroniska. Przytulny wiejski klimat sali wypoczynkowej z ogromnym otwartym paleniskiem i widokiem na wyciągi, pozwoli Państwu odrobinę odsapnąć i napić się czegoś ciepłego. Mamy nadzieje, że oryginalny a przy tym przytulny wystrój jadalni - z drewnianymi ławami, rzeźbami, żywym ogniem w piecyku i kominku, będzie dopełnieniem wrażeń kulinarnych i widoków za oknami.

 Serdecznie zapraszamy!

 

 


Warunki na stoku

Warunki narciarskie: ---------------

Wyciąg: NIECZYNNY

Pokrywa snieżna: 15cm

Pogoda